AFDD/electronic RCBO combination 230 V, 6 kA, 1+N, C, 20 A 30 mA, type A, 5SV6316-7KK20
SKU
5SV6316-7KK20
AFDD-RCBOele C20 1+N 230V 1MW
AFDD-RCBOele 230V, 6kA, 1P+N, C, 20A Compact (1MW) SENTRON 5SV6 . The extensive accessories, such as the auxiliary switch, allow the functions to be extended in a wide variety of ways.
More Information
SKU 5SV6316-7KK20
Write Your Own Review
You're reviewing:AFDD/electronic RCBO combination 230 V, 6 kA, 1+N, C, 20 A 30 mA, type A, 5SV6316-7KK20